Sygic

Sygic Navigation & Maps 16.1.8

Z nawigacją przez świat

Zalety

 • Ładne, czytelne menu
 • Szczegółowe mapy
 • Szybkie działanie lokalizacji i ładowanie map
 • Działa bez internetu (offline)
 • Integracja z Wikipedią

Wady

 • Na początku trzeba pobrać dużą porcję danych

Bardzo dobry
8

Sygic to nawigacja GPS dla Android. Pomoże zmotoryzowanym dotrzeć z jednego miejsca w kraju na drugie, w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli często podróżujesz, a nie chcesz wydawać pieniędzy na osobne urządzenie GPS, to Sygic GPS Navigation może być dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu Sygic, aplikacja poprosi nas o pobranie dodatkowych materiałów. Są to dane niezbędne do działania aplikacji, oraz mapa wybranego przez nas kraju i głos lektora/lektorki, który będzie nas nawigował. W sumie jest to kilkaset megabajtów, więc warto zrobić to poprzez WiFi aby nie narażać się na niepotrzebne koszty.

Gdy zdobędziemy wszystkie potrzebne składniki programu, możemy zacząć korzystać z nawigacji. Można ustalić całą trasę samodzielnie lub pozwolić aplikacji wybrać naszą lokalizację i punkt docelowy naszej podróży. Sygic posiada też godną zaufania bazę POI (Point Of Interest - ważne punkty na mapie, takie jak apteki czy stacje benzynowe), a mapy są szczegółowe chociaż miejscami mało czytelne. W większych miastach do dyspozycji są mapy 3D, a najbardziej charakterystyczne budynki w miarę dobrze pokazane.

Jak w praktyce działa Sygic GPS Navigation? Aplikacja współpracuje z GPS, więc nie ma potrzeby łączenia się z internetem. Trasy opisane są bardzo szczegółowo, stąd użytkownik będzie poinformowany o np. ograniczeniach prędkości, czy płatnych trasach. Sygic wyposażony jest też w ciekawą funkcję Dynamic Lane Guidance, która jak zapewnia producent pomaga w wybraniu odpowiedniego pasa ruchu. W poruszania się po nieznanym mieście pomaga też to, że lektor czyta nazwy ulic.

Sygic GPS na Android to solidna i nowoczesna aplikacja, która może być przydatna szczególnie tym, którzy często podróżują po krajach Europy Zachodniej. Mapy są dokładne i dobrze opisane. Jeśli szukasz nawigacji GPS na Android, koniecznie wypróbuj i pobierz Sygic GPS Navigation!

Sygic

Download

Sygic Navigation & Maps 16.1.8

Opinie użytkowników o Sygic

 • według Anonymous

  Warto spróbować.
  Bardzo przystępna nawigacja, warto zagłębić się w ukryte opcje i poznać wszystkie możliwościWięcej